گریتینگ میله فلزی به چه شکل است؟ 
 

همانطور که حتما در سایت مشاهده نموده اید مقالات بسیاری در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ موجود است که به انواع گریتینگ پرداخته شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با گریتینگ میله فلزی آشنا کنیم و به مقایسه آن با دیگر گریتینگ های جوشکاری شده بپردازیم. با ما همراه باشید.
گریتینگ میله فلزی جوش داده شده تحت فشار، سیستمی است که از میله های شیاردار متصل به هم و با استفاده از فشار بسیار زیاد هیدرولیک ساخته می شوند. میله ها با فاصله ۲ یا ۴ اینچ نسبت به یکدیگر قرار می گیرند. به این نوع گریتینگ ، میله های قفل شده تحت فشار نیز می گویند. اتصال دائم با اعمال نیرو میله های شطرنجی بر روی میله حامل به دست می آید. هم میله های شطرنجی و هم میله های حامل سطحی را به شکل مستحکم می سازند که به راحتی می توان روی آن قدم زد.
صفحات گریتینگ با میله های اتصال داده شده تحت فشار ، ظاهری یکدست را ارائه می دهند که برای کاربردهای معماری مانند گریل ها، جدا کننده ها و حصار ها ایده آل می باشند. کاربردهای مربوط به ساخت و ساز این نوع گریتینگ همانند گریتینگ آلومینیومی مستطیل شکل و استیل جوش داده شده می باشد. مواد محبوب فلزی برای پرس کردن گریتینگ ها عبارتند از آلیاژ آلومینیوم، استیل گالوانیزه شده و استیل ضد زنگ. گریتینگ های ساخته شده تحت فشار و از جنس استیل ضد زنگ و آلومینیوم اکثرا به عنوان صفحه های سقفی معماری و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.
مقایسه گریتینگ فلزی ساخته شده تحت فشار با گریتینگ های دارای میله های جوشکاری شده


 

گریتینگ های میله استیلی ساخته شده تحت فشار ، مقاومت و طول عمر و حق انتخاب مشابه با گریتینگ های دارای میله جوشکاری شده را به نمایش می گذارند ، با این حال توصیه نمی شود که از آن ها برای تحمل بارهای سنگین استفاده شود. به جای اتصالات جوشکاری شده که در گریتینگ های دارای میله های جوشکاری شده وجود دارد، برای اتصال دو میله شیاردار به هم در گریتینگ های تحت فشار، از فشار بسیار زیاد هیدرولیک استفاده می شود.
گریتینگ های میله ای مستطیل شکل در انواع تحت فشار پرس و تحت قالب گیری، سختی عرضی و جانبی خوبی ارائه می دهد. میله های مستطیل شکل نیز برای ایمنی بیشتر موجود می باشند.
فرآیند ساخت گریتینگ میله ای مستطیل شکل: شکاف (حفره) ، قرارگیری تحت فشار پرس، جوشکاری، پرداخت نهایی و سایر فرآیندها.
ویژگی های گریتینگ میله ای مستطیل شکل: استحکام زیاد، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، بدون نیاز به سرویس و نگهداری، ظاهر یکدست، ساهتار سبک وزن، زیبا، طبیعی و هماهنگ با دکوراسیون، سبک منحصر به فرد.
کاربردهای گریتینگ میله ای مستطیل شکل: صفحات گریتینگ ساخته شده تحت فشار در ساختمان های مسکونی و تجاری ، سالن های نمایش و تئاتر، متروها، مناطق حومه شهری و سایر اقدامات عمومی، سقف ساختمان مورد نظر، دکوراسیون داخلی و بیرونی، سکوها، دریچه های تهویه، چاه های فاضلاب، پلاک های تبلیغاتی، هرنوع درپوش (درپوش فاضلاب و غیره) و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرند.


 

در این مقاله قصد داشتیم شما را با مباحث بیشتری از گریتینگ میله فلزی آشنا کنیم. قصد ما آشنایی شما با قیمت گریتینگ و انواع و کاربردهای آن می باشد. اگر می خواهید اطلاعات از قیمت گریتینگ به دست بیاورید، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا به مقالات موجود در سایت در مورد قیمت گریتینگ مراجعه کنید.

 برچسب ها:

تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 0
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

خبر

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای دیزاین داخلی ساختمان چگونه می توان فهمید که هزینه و قیمت ورق کامپوزیت مناسب چقدر است؟ آیا می دانید برای برآورد قیمت و...(ادامه)

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری کنید تا صاحبخانه شوید

سرمایه گذاری در تهرانسرمایه داران عزیز ، بورس املاک تهران را از دست ندهیدتهران ....(ادامه)

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر

فواید خرید و فروش قیر یا بهترین مرکز ...(ادامه)

بیوگرافی حسین عابدینی

بیوگرافی حسین عابدینی

حسین عابدینی زاده ی 22 آبان 1369محله نظام آباد تهران کشتی گیر و آزادکار ایرانی از مربیان منطقه 8 تهران است. وی در دوران کشتی گرفتن خو...(ادامه)

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

قیمت ورق کامپوزیت برای نمای ساختمان

   چطور می توانید از قیمت ورق کامپوزیت اطلاع پیدا کنید؟ همانطور که قبلا هم توضیح دادیم برای اطلاع بیش...(ادامه)

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018

10 ترکیب رنگ فوق العاده برای لباس در سال 2018 ست کردن لباس می تواند طوری باشد که هم شما را خوش تیپ...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه راه و ساختمان
آخرين خبرهاي ارسالي
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه:
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: