گریتینگ میله فلزی به چه شکل است؟ 
 

همانطور که حتما در سایت مشاهده نموده اید مقالات بسیاری در مورد گریتینگ و قیمت گریتینگ موجود است که به انواع گریتینگ پرداخته شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با گریتینگ میله فلزی آشنا کنیم و به مقایسه آن با دیگر گریتینگ های جوشکاری شده بپردازیم. با ما همراه باشید.
گریتینگ میله فلزی جوش داده شده تحت فشار، سیستمی است که از میله های شیاردار متصل به هم و با استفاده از فشار بسیار زیاد هیدرولیک ساخته می شوند. میله ها با فاصله ۲ یا ۴ اینچ نسبت به یکدیگر قرار می گیرند. به این نوع گریتینگ ، میله های قفل شده تحت فشار نیز می گویند. اتصال دائم با اعمال نیرو میله های شطرنجی بر روی میله حامل به دست می آید. هم میله های شطرنجی و هم میله های حامل سطحی را به شکل مستحکم می سازند که به راحتی می توان روی آن قدم زد.
صفحات گریتینگ با میله های اتصال داده شده تحت فشار ، ظاهری یکدست را ارائه می دهند که برای کاربردهای معماری مانند گریل ها، جدا کننده ها و حصار ها ایده آل می باشند. کاربردهای مربوط به ساخت و ساز این نوع گریتینگ همانند گریتینگ آلومینیومی مستطیل شکل و استیل جوش داده شده می باشد. مواد محبوب فلزی برای پرس کردن گریتینگ ها عبارتند از آلیاژ آلومینیوم، استیل گالوانیزه شده و استیل ضد زنگ. گریتینگ های ساخته شده تحت فشار و از جنس استیل ضد زنگ و آلومینیوم اکثرا به عنوان صفحه های سقفی معماری و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.
مقایسه گریتینگ فلزی ساخته شده تحت فشار با گریتینگ های دارای میله های جوشکاری شده


 

گریتینگ های میله استیلی ساخته شده تحت فشار ، مقاومت و طول عمر و حق انتخاب مشابه با گریتینگ های دارای میله جوشکاری شده را به نمایش می گذارند ، با این حال توصیه نمی شود که از آن ها برای تحمل بارهای سنگین استفاده شود. به جای اتصالات جوشکاری شده که در گریتینگ های دارای میله های جوشکاری شده وجود دارد، برای اتصال دو میله شیاردار به هم در گریتینگ های تحت فشار، از فشار بسیار زیاد هیدرولیک استفاده می شود.
گریتینگ های میله ای مستطیل شکل در انواع تحت فشار پرس و تحت قالب گیری، سختی عرضی و جانبی خوبی ارائه می دهد. میله های مستطیل شکل نیز برای ایمنی بیشتر موجود می باشند.
فرآیند ساخت گریتینگ میله ای مستطیل شکل: شکاف (حفره) ، قرارگیری تحت فشار پرس، جوشکاری، پرداخت نهایی و سایر فرآیندها.
ویژگی های گریتینگ میله ای مستطیل شکل: استحکام زیاد، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، بدون نیاز به سرویس و نگهداری، ظاهر یکدست، ساهتار سبک وزن، زیبا، طبیعی و هماهنگ با دکوراسیون، سبک منحصر به فرد.
کاربردهای گریتینگ میله ای مستطیل شکل: صفحات گریتینگ ساخته شده تحت فشار در ساختمان های مسکونی و تجاری ، سالن های نمایش و تئاتر، متروها، مناطق حومه شهری و سایر اقدامات عمومی، سقف ساختمان مورد نظر، دکوراسیون داخلی و بیرونی، سکوها، دریچه های تهویه، چاه های فاضلاب، پلاک های تبلیغاتی، هرنوع درپوش (درپوش فاضلاب و غیره) و سایر موارد مورد استفاده قرار می گیرند.


 

در این مقاله قصد داشتیم شما را با مباحث بیشتری از گریتینگ میله فلزی آشنا کنیم. قصد ما آشنایی شما با قیمت گریتینگ و انواع و کاربردهای آن می باشد. اگر می خواهید اطلاعات از قیمت گریتینگ به دست بیاورید، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا به مقالات موجود در سایت در مورد قیمت گریتینگ مراجعه کنید.

 برچسب ها:

تاريخ به روز رساني پنجشنبه, ۱۱ دی ۴۸
تاريخ درحج ۱۱ دی ۴۸
نوشته شده
تعداد نمايش 0
اگر سوالي داريد بپرسيد
avatar
captcha

خبر

تازه هاي خبر(مشاهده کامل)
آشنایی با فواید کابل کواکسیال

آشنایی با فواید کابل کواکسیال

همانطور که می دانید کابل کواکسیال بسیار مفید و کاربردی است. برای ایجاد ارتباط میان رسانه ها و دیتا ها می توان از کابل کواکسیال استفاده نمود. ...(ادامه)

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

آشنایی با کابل شبکه Nexans CAT 6

همانطور که می دانید کابل شبکه انواع بسیار گوناگونی دارد و شما باید بنا به نیازی که به کابل شبکه دا...(ادامه)

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

نکات ایمنی در استفاده از دستگاه تراش

قبل از انجام کار با هر ماشینی آموزشهای لازم در زمینه کار با ماشین و اصول ایمنی مورد نیاز را فرا بگیرید. قبل از به کار انداختن ماشین، اهرم های تنظیم حرکات مختلف را به دقت کنترل نمایید. قاب های محافظ را...(ادامه)

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

نکات مهم در انتخاب سقف شیبدار

آیا می دانید در هنگام انتخاب سقف شیبدار به چه نکاتی باید توجه کنید؟ نحوه انتخاب سقف شیبدار می تواند در نوع سازه شما بسیار موثر باشد.   در ...(ادامه)

آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

آشنایی با دستگاه کف تراشی و قطعه شویی

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا دستگاه های منحصر به فردی از جمله دستگاه قطعه شویی و کف تراشی تولید شود. این دستگاه محصولی از ...(ادامه)

آگهي هاي ويژه گروه راه و ساختمان
آخرين خبرهاي ارسالي
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه:
ترتيب براساس
تعداد نمايش در هر صفحه: